/suckar/
I väderrapporten för idag lovades det att det skulle bli molnigt, även om temperaturen i skuggan fortfarande skulle vara lika hög. Det innebär ju att det i praktiken ändå skulle bli svalare.
Men jag ser knappast ett enda moln på himlen.
När ska man sluta upp med att alltid kalla solsken för "vackert väder". Om det hade varit molnigt idag hade jag verkligen uppfattat det som vackert. Underbart vackert.
Om det ändå hade varit så här
5 kommentarer:
https://www.youtube.com/watch?v=QYgJZ79FmBo&list=RDQYgJZ79FmBo&start_radio=1
Kan det kanske vara någon däruppe ? Apropå de där molnen ...
" https://www.youtube.com/watch?v=QYgJZ79FmBo&list=RDQYgJZ79FmBo&start_radio=1 - matchade inte något dokument."
Fungerar "hemma" hos mig, åtminstone där jag nu råkar vara ...
The Rolling Stones - Get Off Of My Cloud (Official Lyric Video)
-det där med radio=1 tyder nog på att en dator automatiskt har lagt det till en låtlista. . Det händer mig på Firefox, och det retar mig, så jag har gått över till Safari varje gång jag ska lägga ut en YouTube-video på exempelvis Facebook. Det är möjligt att det även försvårar om man ska skicka det till någon annan.
Men nu funkade den plötsligt. Ja, den är bra.
Skicka en kommentar